Večerní - slavnostní líčení

Ať už se chystáte na ples, večírek, či jinou významnou příležitost, skvěle padnoucí vizáž je stejně důležitá jako správný výběr šatů. Individuální navržení líčení dle dané příležitosti a požadavků.

Večerní/slavnostní líčení (cca 1h) 2.000,- Kč

Svatební líčení

Svatební líčení je velmi specifická disciplína nejen technikou, ale také zvolenými produkty. Nevěsta se ve svůj svatební den musí cítit krásně a komfortně.

Chcete-li být nevěsta něžná a jemná, přirozená, či naopak velmi výrazná, vhodně zvolené líčení i účes dotváří celou atmosféru. Vizáž nevěsty navrhuji vždy individuálně dle typu svatby, požadavků, svatebních šatů a daších aspektů, které hrají svoji roli. Líčení vytvářím sama, případně spolupracuji s kadeřnící.

Svatební líčení včetně zkoušky 4.000,- Kč

Líčení svatebčanů 1.000,- Kč za osobu

Make-up konzultace

Potřebujete pomoci s každodenním líčením či se chcete naučit aktuální trendy? Zajímá vás jak na dokonalý make-up, konturování tváře, či jak si vytvořit dokonalé obočí nebo přesnou oční linku? Ať už vás zajímá z líčení cokoliv, vše je možné během konzultace probrat a vyzkoušet. Konzulace je vždy individuální dle potřeb a přání, optimální délka trvání 2-3h.

Make-up konzultace 1.000,- Kč/1h

 

Nabízím také další vizážistické služby jako je líčení na focení, promo akce, firemní akce či večírky a podobně. Ceny jsou vždy stanoveny dle příslušné akce a rozsahu služeb. Pro podrobnější informace mě neváhejte kontaktovat.


Líčení i make-up konzultace probíhají, dle dohody, buď přímo u vás doma či v pražské make-up škole SURFACE na Vinohradech. Doprava pro Praze je zahrnutá v ceně, doprava mimo Prahu 8Kč/km.