Večerní - slavnostní líčení

Ať už se chystáte na ples, večírek, či jinou významnou příležitost, skvěle padnoucí vizáž je stejně důležitá jako správný výběr šatů. Individuální navržení líčení, případně účesu dle dané příležitosti a požadavků.

Večerní/slavnostní líčení (cca 1h) 1.500,- Kč

Večerní/slavnostní líčení + účes (cca 1,5 - 2h) 2.500,- Kč

Svatební líčení

Svatební líčení je velmi specifická disciplína nejen technikou, ale také zvolenými produkty. Nevěsta se ve svůj svatební den musí cítit krásně a komfortně.

Chcete-li být nevěsta něžná a jemná, přirozená, či naopak velmi výrazná, vhodně zvolené líčení i účes dotváří celou atmosféru. Vizáž nevěsty navrhuji vždy individuálně dle typu svatby, požadavků, svatebních šatů a daších aspektů, které hrají svoji roli. Líčení i účes vytvářím sama, případně spolupracuji s kadeřnící.

Svatební líčení včetně zkoušky 3.000,- Kč

Svatební účes včetně zkoušky 3.000,- Kč

Líčení svatebčanů 800,- Kč za osobu

Make-up konzultace

Potřebujete pomoci s každodenním líčením či se chcete naučit aktuální trendy? Zajímá vás jak na dokonalý make-up, konturování tváře, či jak si vytvořit dokonalé obočí nebo přesnou oční linku? Ať už vás zajímá z líčení cokoliv, vše je možné během konzultace probrat a vyzkoušet. Konzulace je vždy individuální dle potřeb a přání, optimální délka trvání 2-3h.

Make-up konzultace 1.000,- Kč/1h

 

Nabízím také další vizážistické služby jako je líčení na focení, promo akce, firemní akce či večírky a podobně. Ceny jsou vždy stanoveny dle příslušné akce a rozsahu služeb. Pro podrobnější informace mě neváhejte kontaktovat.


Líčení, úprava vlasů i make-up konzultace probíhají, dle dohody, buď přímo u vás doma či v pražské make-up škole SURFACE na Vinohradech. Doprava pro Praze je zahrnutá v ceně, doprava mimo Prahu 8Kč/km.